| İşleme | Meyve Suyu Sıkacağı |
|---|---|
| Ağırlık | 19kg |
| Güç | 100W |
| İşlev | Yüksek Verimli Meyve Sıkacağı Sıkacağı |
| Boyut(L*W*H) | 220*280*650mm |
| Güç | 350w, AC100-240V,50/60Hz |
|---|---|
| Ürün kapasitesi | 300-1050 ADET |
| Ağırlık | 380kg |
| Ödeme sistemi | Fatura/madeni para/kart okuyucu |
| Soğutma sıcaklığı | 3 ℃ -25 ℃ |
| Güç | 350W |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kompresör | Embraco |
| Boyut | 1940mm(G)*790mm(D)*1036mm(Y) |
| Ödeme sistemi | Coin Bill Kredi Kartı |
| Güç | 220V 110V |
|---|---|
| Başvuru | Otel Metro İstasyonu Alışveriş Merkezi |
| Boyut | 1400 *940* 2100mm, Boyutlar |
| Ödeme sistemi | Coin Bill Kredi Kartı |
| Malzeme | Metal |
| Boyut | 900*850*2100mm |
|---|---|
| Adedi | 1 takım |
| Ağırlık | 350kg |
| Ödeme | özelleştirilebilir |
| meyve suyu oranı | %60~70 |
| Güç | 220V 110V |
|---|---|
| Boyut | 1400*940* 2100mm |
| İşlev | SDK |
| Ödeme sistemi | Coin Bill Kredi Kartı |
| Malzeme | Metal |
| Ağ gereksinimleri | 4G Sim |
|---|---|
| Adedi | 1 bilgisayar |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 1924*985*875(mm) |
| Menü İşlemi | Klavye Seçimi |
| Boyutlar | 1935*1240*870mm |
|---|---|
| Anma Gerilimi | AC220V-240V, 50HZ |
| Net ağırlık | 400kg |
| Ekran | 10,1 inç dokunmatik ekran |
| Sıcaklık | 4°C-8°C |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Güç | MAX800W |
| Garanti | 1 yıl |
| modeli | ZG-CFM-4C(H32) |
| Model numarası | VLOME01 |
|---|---|
| Ödeme sistemi | Coin Bill Kredi Kartı |
| Başvuru | ticari bina |
| Gerilim | 240-110V / 50-60Hz |
| Malzeme | paslanmaz çelik |