| Görüntüle | - Evet. |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-10°C |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | Orta |
| Malzeme | Metal |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Model numarası | Z08-1 (Turuncu) , Z08-2 (Gri) |
| Boyut(l*w*h) | 51L*46W*78Y cm |
| Gerilim | 110V 60HZ , 220V 50HZ, 110V 60HZ 220V 50HZ |
| Ana bileşenler | Motor |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
|---|---|
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Görüntüle | - Evet. |
| Gürültü seviyesi | 55dB'den Az |
| Işıklandırma Sistemi | NEDEN OLMUŞ |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
|---|---|
| Görüntüle | - Evet. |
| Malzeme | Metal |
| Pişirme süresi | 90'lar |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
|---|---|
| Güç | bekleme: 250 W, tepe noktası: 800 W |
| Pişirme süresi | 90'lar |
| Aydınlatma sistemi | NEDEN OLMUŞ |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | Orta |
| Güç | bekleme: 250 W, tepe noktası: 800 W |
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-10°C |
| Görev | SDK |
| Işıklandırma Sistemi | NEDEN OLMUŞ |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
| Görev | SDK |
|---|---|
| Işıklandırma Sistemi | NEDEN OLMUŞ |
| Görüntüle | - Evet. |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
| Ağırlık | 330kg |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Model numarası | Z08-1 (Turuncu) |
| Boyut(l*w*h) | 51L*46W*78Y cm |
| Satış sonrası servis sağlandı | Çevrimiçi destek |
| Garanti | 1 yıl |
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
|---|---|
| Ağırlık | 330kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Görev | SDK |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |