| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Boyut | W1200*D880*Y1950 AA |
| Güç | 400W |
| Satış sonrası servis sağlandı | Görüntülü teknik destek |
| Garanti | 1 yıl |
| Gürültü seviyesi | 55dB'den Az |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık aralığı | 0-10°C |
| Ağırlık | 330kg |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
|---|---|
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
| Görev | SDK |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Görüntüle | - Evet. |
| Güç | bekleme: 250 W, tepe noktası: 800 W |
|---|---|
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
| Işıklandırma Sistemi | NEDEN OLMUŞ |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Görüntüle | - Evet. |
| Model numarası. | TX-VO001 |
|---|---|
| Genişletilmiş Ağ | Genişletilmiş Ağı Destekleyin |
| Kendi Kendini Tespit Etme | Kendi Kendini Tespit Eden Hatalı |
| Taşıma Paketi | Ahşap Sandıklarda Vakumlu Paketlenmiş |
| Durum | Yeni |
| İşleme | Meyve Suyu Sıkacağı |
|---|---|
| Showroom Konumu | Çin |
| Pazarlama Türü | Sıcak ürün |
| Temel Bileşenlerin Garantisi | 1 yıl |
| Tip | portakal limon sıkacağı |
| Uygulanabilir Sektörler | Oteller, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, Ho |
|---|---|
| Tip | portakal suyu makinesi, portakal suyu sıkacağı |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| avantaj | Kolay Kullanım Düşük Maliyet |
| İşlev | Yüksek Verimli Meyve Sıkacağı Sıkacağı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Gerilim | 220V/110V |
| Sertifika | ISO,CE |
| Model numarası | Portakal Sıkacağı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Yapı Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek & İçecek Fabr |
| Showroom Konumu | Brezilya, Fas, Kolombiya, Malezya |
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| Model numarası. | SY-T80 |
| GW | 50kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |