| kullanım | Alışveriş Merkezi |
|---|---|
| sertifika | CE Belgesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 2100*1400*960mm |
| Dokunmatik ekran | 21.6 İnç |
| Boyut | G96cm*Y190cm*D88cm/özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Sıcaklık | 5C°/41F'den itibaren ayarlanabilir |
| Meyve boyutu | 60-90 MM çapında |
| Tip | Meyve Suyu Otomatı |
|---|---|
| Güç | 1100w |
| Gerilim | 220-240V, 50Hz |
| Hazırda bekleme gücü | 680w |
| monitör | 22 inç LCD ekran |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Güç | 1050W |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 840*900*1600mm |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Çevrimiçi destek |
| Boyut | 360*285*420MM |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Kapasite | 80-100kg/saat |
| Tip | Narenciye sıkacağı |
| prosedür | taşlama modu |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Güç | 500W |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | 500W |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Boyut | 1180*900*1800, G1180*D900*Y1800 AA |
| Güç | 800W |
| Satış sonrası servis sağlandı | Görüntülü teknik destek |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 50dB'den az |
| Güç | 500W |
| Işıklandırma Sistemi | LED aydınlatma |
| Boyut | Orta |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutma |
|---|---|
| Voltaj | 220V |
| Gürültü seviyesi | 50dB'den az |
| Kontrol sistemi | mikrobilgisayar kontrolü |
| Renk | Gümüş |
| Model numarası. | JW-FC303 |
|---|---|
| Çevresel Durum | Dış mekan |
| Renk | resim olarak veya özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşıma Paketi | Ahşap palet |