| Gerilim | 220V 50Hz/110V 60Hz |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Dişli, Şanzıman |
| Güç | 370 |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Model numarası | VLOEM01 |
| Ödeme sistemi | Coin Bill Kredi Kartı |
| kullanım | Metro istasyonu |
| sertifika | CE Belgesi |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
|---|---|
| Ana bileşenler | Motor |
| Tip | Portakal Sıkacağı |
| Çıktı | 20 portakal/dk |
| Showroom Konumu | ALMANYA |
| Güç | 1500W |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Dokunmatik ekran | 21.6 İnç LCD Ekran |
| Boyut | 133x102x208cm |
| Güç | 510W |
|---|---|
| Renk | Beyaz Siyah (OEM) |
| Sıcaklık | 4-25 ℃ (ayarlanabilir) |
| Nominal Gerilim | AC100-240V, 50-60Hz |
| Ödeme sistemi | Coin Bill Kredi Kartı |
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün adı | Portakal Suyu Otomatı |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Güç | 270, 270WP |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Portakal Suyu Otomatı |
| Soğutma sıcaklığı | 4°C~25°C |
| Güç | 1600W |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 57x66x87 CM |
| Kullanılabilir Madeni Para | Madeni para ve banknot/fatura alıcısı |
| Gerilim | 220V/ 50-60HZ |
| Boyut | L938*G1342*Y2160mm |
|---|---|
| Güç | 500W |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekran | 23 inç dokunmatik ekran |
| Ağırlık | 180kg |
| Güç | 60w~480w |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| modeli | ZG-CEL-11L(V32) |
| Ekran | 32''dokunmatik ekran |
| Boyut | 1940*1624*850(mm) |