| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Boyut(l*w*h) | 51L*46W*78Y cm |
| Satış sonrası servis sağlandı | Çevrimiçi destek |
| Ana bileşenler | Motor |
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Güç | 1500W |
| Garanti | 1 YIL, Bir Yıl |
| İsim | portakal sıkacağı otomatı |
| kullanım | Metro istasyonu |
| İşleme | Meyve Suyu Sıkacağı, sıkma |
|---|---|
| İşleme Türleri | portakal, limon |
| Gerilim | 220V/110V |
| Boyut(l*w*h) | 400Ux330Gx780Y mm |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Şarj Sistemi | Banknot+Para+Kart Okuyucu |
|---|---|
| Kapanma Koruması | Kapanma Koruması ile |
| Güç | 800W |
| Garanti | 1 yıl |
| Soğutma sistemi | R134a Soğutucu |
| Boyut(L*W*H) | 51L*46W*78Y cm |
|---|---|
| meyve suyu verimi | %45-55 |
| KB/GW | 48KG /56KG |
| Soyma varil boyutu | 10L*29D*26H cm |
| İşleme | Meyve Suyu Sıkacağı |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | 21.6 İnç LCD Ekran |
| Boyut | 133x102x208cm |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Kompresör | Embraco |
| Boyut | 990*850*1860, W990*D880*H1860 AA |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı | Görüntülü teknik destek |
| Garanti | 1 yıl |
| kullanım | meyve sıkmak |
| Renk | Kırmızı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Yapı Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek & İçecek Fabr |
| Showroom Konumu | Brezilya, Fas, Kolombiya, Malezya |
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Uygulanabilir Sektörler | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Yapı Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Yiyecek & İçecek Fabr |
|---|---|
| Showroom Konumu | Brezilya, Fas, Kolombiya, Malezya |
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Basınçlı Kap |
| Tip | Otomatlar, Asansör Asansörü Otomatları |
|---|---|
| Güç | 900W |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Otel Metro İstasyonu Alışveriş Merkezi |
| Ağırlık | 400kg |