| Sıcaklık aralığı | 0-10°C |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
| Gürültü seviyesi | 55dB'den Az |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Boyut | W1200*D880*Y1950 AA |
| Güç | 400W |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Saha kurulum, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım hizmeti, Online de |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Güç | bekleme: 250 W, tepe noktası: 800 W |
| Ürün adı | taze gıda Otomatları |
| Pişirme süresi | 90 saniye |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Boyut | G96cm*Y190cm*D88cm/özelleştirilmiş |
| Makineye konulan yiyecekler | taze yiyecekler (meyveler, sebzeler, meyve suları vb. dahil) |
| Başvuru | Cadde Süpermarket Alışveriş Merkezi Otel Metro İstasyonu |
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Güç | 1050W |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Meyve ve salata otomatları |
| Boyut | 840*900*1600mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | otomatlar |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 330 kilo |
| Sıcaklık | 5C°/41F'den itibaren ayarlanabilir |
| Görev | SDK |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 55dB'den Az |
| Güç | bekleme: 250 W, tepe noktası: 800 W |
| Sıcaklık aralığı | 0-10°C |
| Garanti | 1 yıl |
| Işıklandırma Sistemi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Dış Mekan/İç Mekan | Gölgeliksiz iç mekan/ Gölgelikli dış mekan |
| Pişirme süresi | 90'lar |
| Sıcaklık aralığı | 0-10°C |
| Görüntüle | - Evet. |
| Görüntüle | - Evet. |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | 55dB'den Az |
| Ödeme sistemi | Madeni Para ve Banknot Alıcısı |
| Malzeme | Metal |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |
| Güç | bekleme: 250 W, tepe noktası: 800 W |
|---|---|
| Boyut | Orta |
| Malzeme | Metal |
| Gürültü seviyesi | 55dB'den Az |
| Renk | pembe, mavi, özelleştirilebilir |