| Tip | Protein takviyesi |
|---|---|
| Çevresel Durum | yarı açık |
| Ödeme | Madeni Para Not Kartı vb. |
| Şarj Sistemi | Kredi kartı |
| İşlev | Isıtma Soğutma |
| Güç | 800W |
|---|---|
| Renk | özelleştirmek |
| Kapasite | 30kg |
| Boyut | 700(B)*790(G)*2050(Y) |
| Ödeme sistemi | Bill&QR code&VIP kart |
| Tip | Yiyecek ve içecekler |
|---|---|
| Çevresel Durum | Kapalı |
| Ödeme | paralar |
| Örnekler | US$ 500/Adet 1 Adet(Min.Sipariş) |
| özelleştirme | Mevcut |
| Tip | Yiyecek ve içecekler |
|---|---|
| Çevresel Durum | Kapalı |
| Ödeme | paralar |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık | 300kg |
|---|---|
| Güç | 570w |
| Boyut | 1480x825x1800mm |
| Kapasite | 300 bardak |
| Garanti | 1 yıl |
| Kendi Kendini Tespit Etme | Başarısız Kendini Tespit Etmeden |
|---|---|
| Marka | YL |
| Üretim kapasitesi | 50000 Takım/ Yıl |
| Dokunmatik ekran | LED ekran |
| Tip | Yiyecek ve içecekler |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Güç | 1500W |
| Boyut | 133x102x208cm |
| Kapasite | 67 bardak |
| Güç | 400W 110-220V 50/60HZ |
|---|---|
| Boyut | 1920*1180*855mm |
| avantaj | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Ağırlık | 360kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Güç | 1000W |
| Garanti | 1 yıl |
| Ödeme yöntemi | özelleştirilebilir |
| Boyut | 670*550*1770 |
|---|---|
| Gerilim | 110V~220V |
| anahtar kelime | Büyük Kapasite |
| Güç | 1800W |
| Renk | Siyah |