| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Marka adı | Mr. Orange Juice |
| Güç | 40-800W |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Çevrimiçi destek |
| Garanti | 1 yıl |
| Şartname | W1200*D880*Y1950 AA |
|---|---|
| Marka | Özelleştirilmiş |
| Madeni Para Haznesi | Para Toplayıcı |
| Kendi Kendini Tespit Etme | Kendi Kendini Tespit Eden Hatalı |
| Genişletilmiş Ağ | Genişletilmiş Ağı Destekleyin |
| Tip | otomatlar |
|---|---|
| Güç | 50W |
| Garanti | Diğer |
| Kapasite | 60 çeşit |
| Ekran | 21.5 HD LCD Dokunmatik Ekran |
| Güç | 800W |
|---|---|
| Ağırlık | 450KG, 400KG |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Basınçlı Kap |
| Boyut(L*W*H) | 1200*880*1900mm |
| Güç | 1100w |
|---|---|
| Gerilim | 220-240V, 50Hz |
| Sıkma Yöntemi | ekstrüzyon |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı donmaz |
| Boyut | 1244*890*1950mm |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Malzeme |
|---|---|
| Gerilim | 220V, 240V-110V, 50-60Hz |
| Boyut(l*w*h) | 1200*880*1900 |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ev yapımı | 70-80 Bardak |
| Güç | 800W |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Meyve suyu | 50-60 bardak |
| Ağırlık | 300kg |
| Gerilim | 220V-110V, 50-60Hz |
| Tip | Yiyecek ve içecekler |
|---|---|
| Çevresel Durum | Kapalı |
| Ödeme | Mobil Qr Kodu |
| Şarj Sistemi | Madeni Para ve Not |
| İşlev | Soğutma |
| İşleme Türleri | Ticaret şirketi |
|---|---|
| Gerilim | 220V, 240V-110V, 50-60Hz |
| Boyut(l*w*h) | 1200*880*1900mm |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Garanti Sonrası Hizmet | Görüntülü teknik destek |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Şartname | 1920(Y)*1320(G)*855mm(D) |
| Üretim kapasitesi | 1000 adet/ay |
| Taşıma Paketi | Polywooden |
| Dağıtmak | Spiral Bobin |